• ​POSLAŤ DO ZÁSIELKOVNE

  • ​     POSLAŤ NA ADRESU ​        

Balík-Prevzatie v Zásielkovni

Sold By : Sklad potrebneSK

2,30 8,40 

Close
Price Summary
  • 8,40 
  • 2,30 
  • 2,30 
Skladom
  Potrebujete viac detailov k produktu? Opýtajte sa!   Chatuj Teraz
Highlights:

Preprava do Čiech, Slovenska, Poľska, Maďarska a Rakúska cez prepravný systém – Zásielkovňa

POZOR! Rozmer jednej strany balíka môže byť maximálne 70cm a súčet všetkých strán nesmie byť viac ako 120 až 150cm podľa druhu prepravy.

Clear
Item will be shipped in 1 business day
EAN: N/A Katalógové číslo: 920999006 Kategórie:

Vlastnosťi nájdete v záložke: Ďalšie informácie


Ďalšie informácie

Ďalšie informácie

Hmotnosť 1 kg
Hmotnosť balíka Z-point

Hmotnosť zásielky do 5Kg, Hmotnosť zásielky do 10Kg, Hmotnosť zásielky do 10Kg(strany bal.max150cm)

Krajina doručenia-Z-point

Česko-prevzatie v ZÁSIELKOVNI, Poľsko-prevzatie v ZÁSIELKOVNI, Slovensko-prevzatie v ZÁSIELKOVNI, Maďarsko-prevzatie v ZÁSIELKOVNI, Rakúsko-prevzatie v ZÁSIELKOVNI, Nemecko-prevzatie v ZÁSIELKOVNI

DOBIERKA - Z-point

Na dobierku +0,80€, Bez dobierky +0€

Recenzie (0)
0 ★
0 Ratings
5 ★
0
4 ★
0
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0

There are no reviews yet.

Be the first to review “Balík-Prevzatie v Zásielkovni”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

More Offers
No more offers for this product!
Práva a povinnosti

Shipping Policy

Voľba spôsobu dodania sa vykonáva v priebehu objednávania tovaru.Náklady na dodanie tovaru v závislosti na spôsobe odoslania a prevzatia tovaru sú uvedené v objednávke kupujúceho a v potvrdení objednávky predávajúcim. V prípade, že je spôsob dopravy dohodnutý na základe zvláštneho požiadavku kupujúceho, znáša kupujúci riziko a prípadné dodatočné náklady spojené s týmto spôsobom dopravy.Ak je predávajúci podľa kúpnej zmluvy povinný dodať tovar na miesto určené kupujúcim v objednávke, je kupujúci povinný prevziať tovar pri dodaní. V prípade, že je z dôvodov na strane kupujúceho nutné tovar doručovať opakovane alebo iným spôsobom, než bolo uvedené v objednávke, je kupujúci povinný zaplatiť náklady spojené s opakovaným doručovaním tovaru, resp. náklady spojené s iným spôsobom doručenia.Pri prevzatí tovaru od prepravcu je kupujúci povinný skontrolovať neporušenosť obalov tovaru a v prípade akýchkoľvek vád toto bezodkladne oznámiť prepravcovi. V prípade zistenia porušenia obalu nasvedčujúceho neoprávnenému vniknutiu do zásielky nemusí kupujúci zásielku od prepravcu prevziať.Predávajúci vystaví kupujúcemu daňový doklad – faktúru.Daňový doklad je priložený k dodávanému tovaru.Kupujúci nadobúda vlastnícke právo ku tovaru zaplatením celej kúpnej ceny za tovar, vrátane nákladov na dodanie, najskôr však prevzatím tovaru. Zodpovednosť za náhodnú stratu, poškodenie či zničenie tovaru prechádza na kupujúceho okamihom prevzatia tovaru alebo okamihom, kedy mal kupujúci povinnosť tovar prevziať, ale v rozpore s kúpnou zmluvou tak neurobil.

Refund Policy

Kupujúci, ktorý uzavrel kúpnu zmluvu mimo svoju podnikateľskú činnosť ako spotrebiteľ, má právo od kúpnej zmluvy odstúpiť aj bez uvedenia dôvodu.Lehota pre odstúpenie od zmluvy predstavuje 14 dníodo dňa prevzatia tovaru,odo dňa prevzatia poslednej dodávky tovaru, ak je predmetom zmluvy niekoľko druhov tovaru alebo dodanie niekoľkých častíodo dňa prevzatia prvej dodávky tovaru, ak je predmetom zmluvy pravidelná opakovaná dodávka tovaru.

Cancellation / Return / Exchange Policy

Zrušiť alebo zmeniť objednaný tovar je možné až do doby pred samotným odoslaním tovaru na adresu objednávateľa.

Enquiries

General Enquiries

There are no enquiries yet.

Scroll To Top
Close
Close
Obchod
0 Košík
Menu
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping