00
Dní
00
Hodín
00
Minút
00
Sekúnd
00
Dní
00
Hodín
00
Minút
00
Sekúnd

5 + 5 (SA rovná) 10€

5 + 5 (SA rovná) 10€

Dáme Vám 10€ na nákup drogérie!

Dáme Vám 10€ na nákup drogérie!

Nájdete u nás aj tieto kvalitné výrobky Nemeckých a Anglických výrobcov:

V prvom rade by sme sa vám chceli poďakovať za to, že ste sa zapojili súťaže, že ste naším fanúšikom a sledujete našu stránku. ĎAKUJEME 😊 Spolu s hlavným sponzorom súťaže o Nemeckú drogériu sme pripravili niečo naozaj EXTRA!

A ROZHODLI SME SA TO UROBIŤ VEĽMI NEOBVYKLÝM SPÔSOBOM. Ako?

Vidíte, túto možnosť dostávate, pretože ste aktívni + by ste určite chceli obdarovať aj inú osobu z okruhu priateľov na Facebooku. NEMUSÍTE súťažiť aby ste mohli VYHRAŤ! Pretože dobre načúvame svojim priaznivcom, vidíme niekedy aj sklamanie. Ani tento krát to nevyšlo ☹, hovoríte si!

Prihláste sa priamo cez FB a Google

je to jednoduché a automatické. Nemusíte nič vyplňovať! Facebook alebo Google použije Vaše meno v profile a doplní ho na Váš nový účet v

e-shope. Od tej chvíle môžete využívať výhody

všetkých BONUSOV, ktoré týmto

získavate. 

Pozor! Časovo a počtom obmedzené

Využiť to môžu len tí, ktorí sa vedia rozhodnúť rýchlo a vedia využiť skvelú príležitosť a to úplne bez rizika. Prihlásiť sa je možné iba do konca

decembra 2020 a to len pre prvých 50 ľudí, ktorí svoju šancu 

nikdy nezahodia! V závislosti od toho čo nastane skôr.

Ak Vás bude už 50 iba za jediný deň,

prihlasovanie ukončíme! 

Preto, neváhajte!

Čo vlastne dostanete a za čo?


5€ pre Vás a 5€ pre priateľa

Vám dáme na osobný účet, ktorý sa vytvorený automaticky. Stačí kliknúť na jedno z tlačidiel tu na stránke. Do 24 hodín pripíšeme do Vašej virtuálnej peňaženky každému po 5€, ktoré od toho momentu máte plné

právo využiť na EXTRA zvýhodnený nákup drogérie.  

Nezabudnite preto vyzvať aspoň jedného

priateľa aby prijal Vašu výzvu a tiež

sa prihlásil a zobral si

druhé 5€ . 

Ako a kde tieto môžete peniaze  použiť?

Buďte medzi prvými, ktorí sa vedia rozhodnúť rýchlo a vedia využiť skvelú príležitosť a to úplne bez rizika. Prvý nákup s využitím čiastky, ktorú Vám nezáväzne DARUJEME je možné využiť OKAMŽITE na stránke nášho

online obchodu do ktorého budete po prihlásení

 automaticky presmerovaný.

5€ pre Vás a 5€ pre priateľa

Vám dáme na osobný účet, ktorý sa vytvorený automaticky. Stačí kliknúť na jedno z tlačidiel tu na stránke. Do 24 hodín pripíšeme do Vašej virtuálnej peňaženky každému po 5€, ktoré od toho momentu máte plné právo využiť na EXTRA zvýhodnený nákup drogérie. Nezabudnite preto vyzvať aspoň jedného priateľa aby prijal Vašu výzvu a tiež sa

prihlásil a zobral si druhé 5€ .

Ako a kde tieto môžete peniaze  použiť?

Buďte medzi prvými, ktorí sa vedia rozhodnúť rýchlo a vedia využiť skvelú príležitosť a to úplne bez rizika. Prvý nákup s využitím čiastky, ktorú Vám nezáväzne DARUJEME je možné využiť OKAMŽITE na stránke nášho online obchodu do ktorého budete po prihlásení  automaticky presmerovaný.

Opýtali ste sa nás:

Dokedy môžeme minúť získané peniaze na nákup drogérie?

Peniaze, ktoré Vám pripíšeme za registráciu môžete využiť do 31.12.2020 23:59. Po tomto čase získaná čiastka zmizne z vašej peňaženky.

Môžem využiť aj ostatné BONUSY? Rád by som sa pripojil a otvoril si vlastný mini e-shop. 

Áno samozrejme, všetky uvedené bonusy môžete využiť. Ak budete potrebovať  pomoc pri zriadení e-shopu, pokojne napíšte. Poradíme.

Koľko priateľov môžem osloviť? Dostanem za každého 5€ naviac?

Osloviť môžete priateľov koľko chcete, nie je to limitované, ale dostávate odmenu 5€ iba raz, nenásobí sa počtom pozvaných.

Je zvýhodnený nákup nejako limitovaný? Môžem objednať niečo naviac aj pre známeho?

Nie, nie je. Akcia platí na nákup od 25€. Pokojne môžete objednať produkty aj susedom a známym. Určite sa potešia :)

Iste chápete, že 5+5=10€ nemôžeme dať všetkým!

Preto dávame neopakovateľnú príležitosť ľuďom činu. POZOR! Iba do konca DECEMBRA  2020 a pre prvých 50 ľudí, ktorí svoju šancu nikdy nezahodia! Podľa toho čo nastane skôr! Zoberte si svoju výhru hneď teraz!

Iste chápete, že 5+5=10€ nemôžeme dať všetkým!

Preto dávame neopakovateľnú príležitosť ľuďom činu. POZOR! Iba do konca DECEMBRA  2020 a pre prvých 50 ľudí, ktorí svoju šancu nikdy nezahodia! Podľa toho čo nastane skôr! Zoberte si svoju výhru hneď teraz!

To nie je všetko! Zoberte si  BONUSY čo Vám budú zarábať!

BONUS 1:

Za každý zrealizovaný nákup VÁM VRÁTIME AŽ 10%(CASH BACK) z hodnoty tovaru, ktoré vám pripíšeme do Vašej osobnej peňaženky. Tieto dodatočne ušetrené peniaze, môžete použiť pri nákupe a zaplatiť s nimi za objednávku. Spôsob používania nájdete v obchodných podmienkach alebo sa opýtajte ako to využiť. Je to jednoduché a ušetrí Vám to veľa času a peňazí.

BONUS 2:

BEZPLATNÉ zapojenie do online programu ... ZARÁBAJ NA MÓDE ... (ZNM) ktorý vám pomôže, pekne sa obliecť a ešte si aj dobre privyrobiť. Program ZNM je jedinečný v tom, že môžete lacno nakúpiť oblečenie a obuv z našej ponuky. Voláme to FOTENÉ! Vyberáte si balíky vecí, ktoré sú vyfotené, takže viete čo sa v balíku nachádza. Veci neskôr výhodne predáte tu na potrebne.sk. Takto si môžete zarobiť stovky eur.

BONUS 3:

ZVÝHODNENÝ VSTUP do klientskej zóny ... DROGÉRIA WASCHKÖNIG vďaka, ktorej nakupujete pre seba ešte lacnejšie alebo Vás štedro odmeníme za  odporúčanie, prípadne priame odovzdanie produktov Vaším známym. Ako to funguje? Staňte sa zástupcom vo Vašej obci, meste či okrese. Už 27€ Vám stačí aby ste mohli začať zarábať. Tí šikovnejší si zarobia za mesiac viac ako 1000€. Stačí sa nás na to opýtať!

BONUS 4:

BEZPLATNÉ zriadenie mini online obchodu pomocou ktorého môžete vyprázdniť alebo obmeniť svoj šatník. Určite máte doma vecí, ktoré už nepotrebujete a sú ešte dobré! Naša stránka je prispôsobená na to aby Vám pomohla tieto nadbytočné veci predať. Vytvoríme Vám BEZPLATNE Váš vlastný e-shop. Vyfotíte, uverejníte v e-shope a predáte. Pre uľahčenie máme video návody ako to urobiť.

© potrebne.sk  Všetky práva vyhradené Zásady ochrany osobných údajov